Köpek Saldırısında Ne Yapılır

Köpek

Köpek Saldırısında Ne Yapılır. Abone olmak için tıklayınız httpshowtvtvanco8bfacebook hesabı. Birden bir hırlama sesiyle kendinize geliyorsunuz ve.

Saldirgan Kopege Karsi Yapilmasi Gereken 5 Hareket Internet Haber
Saldirgan Kopege Karsi Yapilmasi Gereken 5 Hareket Internet Haber

Köpek saldırısında ne yapılmalıişte köpeğin. Buradaki bilgilere umarız ki hiçbir zaman ihtiyaç duymaz köpeklerle yalnızca sevgi dolu anlarda bir arada olursunuz fakat bilmekte yarar var. Tüm köpekleri aynı kefeye koymak diye bir şey kesinlikle söz konusu olamaz her köpeği tıpkı bizler gibi ayrı birer birey olarak görmek gerekiyordolayısıyla sokakta gördüğünüz köpeklere durduk yere vurmaya tekme atmaya sakın ama sakın yeltenmeyin.

Aylardır istanbulu toplu taşımayla turlayan köpek bojiye geçtiğimiz günlerde ibb tarafından takip cihazı takıldı ve bojinin bakımları yapıldı.

Köpek saldırısında ne yapılmalıişte köpeğin. Gençlerin daha sonra kaçtıkları köpeği de halaya kattığı anlar sosyal medyada gündem oldu. Sokaktaki dostlarımızdan olan köpekler bazen de saldırganlaşabiliyor. Peki bir köpek saldırısı karşısında neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz.